İşyeri Sigortası

İstanbul İşyeri Sigortası İstanbul İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 8 Mayıs 2023

İstanbul'da işyeri sahibiyseniz, işyeri sigortası almanız önemlidir. İşyeri sigortası, işyerinizde meydana gelebilecek çeşitli riskleri ve olası zararları karşılayarak, işletmenizi güvence altına alır.

İstanbul İşyeri Sigortası İstanbul İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 22 Mart 2023

Etap Sigorta, İstanbul'da faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış İstanbul İşyeri Sigortası hizmeti sunmaktadır. Bu sigorta, işletmelerin finansal güvenliğini sağlamak için önemli bir araçtır ve işletmelerin karşılaşabileceği pek çok riski karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Anadolu Yakası İşyeri Sigortası Anadolu Yakası İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 7 Kasım 2022

Anadolu yakası işyeri sigortası hizmeti bakımından yoğun talep gören bölgelerimizden birisidir.

Acıbadem İşyeri Sigortası Acıbadem İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 20 Temmuz 2022

Etap sigorta İstanbul Acıbadem bölgesinde faaliyet gösteren bir sigorta şirketidir. Bölgenin en güvenilir ve tercih edilen sigorta şirketidir.

Acıbadem İş Yeri Sigortası Acıbadem İş Yeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 21 Haziran 2022

Sigorta hukuku çok genç bir hukuk dalıdır. Son yıllarda yeni gelişen türleri ile günümüzde pek çok alanda sigorta anlaşmaları yapılmaktadır.

Anadolu Yakası Semtleri İşyeri Sigortası Anadolu Yakası Semtleri İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 22 Şubat 2022

Anadolu Yakası Semtleri İşyeri Sigortası yapan firmalar arasında öncül olan Etap Sigorta ile yapacağınız işyeri sigortası sayesinde beklenmedik felaketlere karşı en az masrafla ve hızlı bir şekilde sorunlar ortadan kaldırılır

Çekmeköy İş Yeri Sigortası Çekmeköy İş Yeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 15 Ekim 2021

Çekmeköy iş yeri sigortası, iş yerlerindeki elektronik cihazları, taşınmazları ve değerli eşyaları teminat altına alıyor.

Üsküdar Ethica Sigorta Üsküdar Ethica Sigorta
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 27 Temmuz 2021

Bireysel veya işletme sahibi olarak; beklenmedik kayıplara karşı koruma elde etmek için sigortaya ihtiyacınız vardır.

Üsküdar İşyeri Sigortası Üsküdar İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 21 Haziran 2021

Üsküdar işyeri sigortası; gereksinimlere yönelik düzenlenmekte olan tek bir poliçe ile işinizi güvence altına almanıza yardımcı oluyor

Acıbadem İşyeri Sigortası Acıbadem İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 6 Mayıs 2021

İşyeri sigortası genel olarak işyerinizin tamamını ve içindeki eşyaları kapsar. Tüm hepsini güvence altına alır ve gelebilecek zararlara karşı onları korur.

Sigorta da Ethica Farkı Sigorta da Ethica Farkı
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 25 Ocak 2021

Hayatlarınızı güvence altına alan Ethica Sigorta birçok yenilikle sizlere sigortacılık alanında büyük hizmetler sunuyor.

Etap Sigorta İşyeri Sigortası Etap Sigorta İşyeri Sigortası
Editör : Etap Sigorta Editör Ekibi
Tarih : 15 Ekim 2020

İşyeri sigortası işyerinde çıkabilecek olumsuz bir durumunda hasarın karşılanması adına gerçekleştirdiği sigorta türüdür.

İşyeri Sigortası

Etap sigorta olarak en riskli alanlardan biri olan işyeriniz için çok kapsamlı bir sigorta hizmeti sunuyoruz. İşyerinizde bulunan tüm taşınır ve taşınmaz malları korumak amaçlı yapılan işyeri sigortası ile ekonomik çözümler yaratıyoruz.

Sel, yangın, grev, terör eylemleri gibi birçok risk taşıyan olaylarda zararınızı karşılamak, mağduriyetinizi gidermek adına yapılan iş yeri sigortası, sadece maddi kayıplarınızı değil iş yerinizde bulunan çalışanlarınızı da güvence altına alan bir hizmettir.

Dilerseniz poliçenizi kapsamlı hale getirip her türlü riske karşı işyerinizi birçok tehlikeye karşı koruyabilirsiniz.

Sigorta kapsamında koruma altına alınan durumlardan bir kaçı şudur:

Günümüzde evden ve online çalışma olanakları gelişse de firmaların ve kurumların her zaman sabit bir mekanları bulunmaktadır. Çalışma alanına ve eleman sayısına göre büyüklüğü değişse de neredeyse her işletmenin sahip olduğu bir yer vardır. Çalışma alanlarında sürekli yoğunluk ve bir miktar kalabalık kaçınılmaz olduğu için iş yeri kazaları da kaçınılmaz hal almaktadır. Küçük çaplı kazalar olabildiği gibi yangın gibi büyük çaplı kazalar da meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlara önlem olarak iş yeri sigorta yaptırılması gerekir. İş yeri sigortası, iş yerine ait malların karşılaşılacak herhangi bir kaza durumunda güvence altına alınmasını ve korunmasını, böylelikle işletme sahibinin maddi olarak zarar etmemesini hedefleyen bir sigorta türüdür. İş yeri sigortasının yapılası için gerekli bazı belgeler vardır. Bunlar sırasıyla şu şekildedir; bina değerleme belgesi, demirbaş, makine ve emtia listeleri ve değerlemesi, dekorasyon değeri, iş yeri çalışma alanı, iş yerinin ticari unvanı, vergi numarası. Çok kapsamlı bir sigorta türü olduğu için bu belgelerin detaylı bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. İş yeri, içindeki mallarla birlikte sigortalandığı için bina değerinin ve özelliklerinin öncelikle belirlenmesi ve belgelenmesi gerekir. Akabinde iş yeri içinde kullanılan tüm malların listelenmesi gerekmektedir. Fotokopi makinesi, kahve makinesi, çalışma masa ve sandalyeleri, panolar, kırtasiye ekipmanları, tesisat ekipmanları gibi iş yeri kapsamında kullanılan tüm ürünler tek tek marka ve miktarları belirtilerek listelenir. İş yerlerinin tasarımları ve dekorasyonlarına genelde çok önem verildiği ve ilgili kişilere yaptırıldığı için dekorasyon da korunması gereken ve sigorta yaptırılan bir madde olarak karşımıza çıkar. Dekorasyon eğer bir iç mimara yaptırıldıysa ondan alınan bilgiler doğrultusunda değeri belirlenir. Bu belgelerin oluşturulması ile iş yeri sigortası yaptırılır. Peki sigorta neleri kapsamaktadır? Fırtına, dolu, duman, yer kayması gibi doğal afetlerden kaynaklanan hasarı, kara ve hava araçlarından biri ile gerçekleşen bir kazayı, deprem veya yıkım işlemlerinden sonra enkaz kaldırma masraflarını, iş yeri demirbaşlarının ve binanın sabit kıymetlerinin çalınmasından kaynaklanan masrafları sigorta kapsamaktadır. Böylelikle iş yeri hem maddi olarak hem de güvenlik açısından korunmuş olur.