Etap Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Devlet destekli bir sigorta türü olan tamamlayıcı sağlık sigortası oldukça önemli sigorta türlerinden birisidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Devlet destekli bir sigorta türü olan tamamlayıcı sağlık sigortası oldukça önemli sigorta türlerinden birisidir. Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) karşılamadığı ve özel bünyesine giren pek çok tedavi mevcuttur. Bu tedavilerin ücretsiz olarak karşılanması adına tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti kullanılmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumunun anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarında ortaya çıkarılan tedavi masraflarının tamamlayıcı sağlık sigortası ile ödenmesi sağlanmaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti almanız durumunda devlet ile anlaşması olan özel kuruluşlara giderek ücretsiz bir şekilde tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kişileri güvence altına alması sebebiyle oldukça önemli bir yer kaplayan tamamlayıcı sağlık sigortası pek çok bireyin tercih ettiği sigorta türlerinden birisidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

Tamamlayıcı sağlık sigortasının bireysel anlamda pek çok avantajı mevcuttur. Kişilerin maddi kayıplar sağlamasının önüne geçen tamamlayıcı sağlık sigortası bunun yanı sıra kusursuz bir sağlık hizmeti alınmasına da yardımcı olmaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile;

 • Özel sağlık sigortasından daha uygun olması sebebiyle uygun fiyatlarla sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.
 • Sağlık problemlerinde özel hastanelere gidilmesi durumunda yüksek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.
 • Ciddi hastalıklarda devlet hastanesi aramak yerine en yakınınızdaki hastaneye gidebilirsiniz.
 • Özel sağlık sigortasında mevcut olan durum gibi işveren olmanız durumunda gelir vergisi indiriminden yararlanabilirsiniz.
 • Pek çok insanın aksine ilaçlarınız, hastane giderlerinizde oldukça azalma olur.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Kapsamında Neler Bulunur?

Tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamında pek çok hizmet mevcuttur. Sağlık alanında yaşadığınız problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi ve sizlerin maddi kayıplar sağlamamanız adına hizmet veren tamamlayıcı sağlık sigortası farkıyla;

 • Ayakta ve yatarak tedavi,
 • Diş sağlığı paketi,
 • Danışma hizmetleri,
 • Ambulans hizmetleri,

Gibi pek çok hizmet türünden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz olarak ve minimum ücretle sizlere sunulan bu hizmetler devletin anlaşmalı olduğu hastanelerde geçerli sayılmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Faydalanabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortasından isteyen herkes faydalanabilmektedir. Gerekli bütçeye sahip olan ve sigorta gerekliliklerini gerçekleştirebilecek olan herkesin tamamlayıcı sağlık sigortasını gerçekleştirmesi mümkündür.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ücretleri Nelerdir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ücretleri kişilerin ek teminatlarına göre değişmesi sebebiyle kişiye özel olarak belirlenmektedir. Web sitemizde yer alan tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı al alanından sizler de fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Oldukça kısa süre içerisinde dönüş yapan ekibimiz sizlerin tamamlayıcı sağlı sigortası kapsamında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

 • Adınız,
 • Soyadınız,
 • TC. Kimlik numaranız,
 • İl bilgileriniz,
 • Telefon numaranız,

Başta olmak üzere birkaç kişisel bilgi ile fiyat talebi oluşturabilirsiniz. Firmamızın profesyonel ekibi sizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Etap Sigorta Farkı

Tamamlayıcı sağlık sigortasının pek çok kişi tarafından tercih edilmesi sebebiyle firmamız oldukça profesyonel bir tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti sunmaktadır. Özel olarak hazırlanan ve sizlerin sağlığını güvence altına almak adına çalışmalarını gerçekleştiren tamamlayıcı sağlık sigortası olası olumsuzluklarda maddi kayıplar yaşamamanıza da yardımcı olmaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası başta olmak üzere; sağlık sigortası, konut sigortası, inşaat sigortası, seyahat sigortası, işyeri sigortası gibi sigorta türlerinde de hizmet veren firmamız Etap Sigorta ile sigorta işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesinde yer alan iletişim adresleri üzerinden firmamız ile iletişime geçerek firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Firmamız aklınıza takılan her türlü sorunuzun cevabını kısa süre içerisinde vererek sizlerin kusursuz bir hizmet alabilmeniz adına faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız aracılığı ile sizler de kısa süre içerisinde tamamlayıcı sağlık sigortanızı gerçekleştirebilirsiniz.